مشخصه های طراحی سبک مدرن را دریابید
نوآوری و الهام بخشیدن

مشخصه های طراحی سبک مدرن را دریابید

حمام های امروزی ، فضایی کاربردی و باز است که فناوریهای مختلف را باهم ترکیب کرده تا کارایی موثرتری از آب داشته و به کمک تکنولوژی تاچ یا لمسی ، آن فضا را از آن شما می کند . طراحی محصول خوب ، می تواند شامل همۀ اینها شود یعنی می تواند پیچیدگی های ارگونومیکی و ویژگی های هوشمند را با هم ؛ مانند شیرها و دوش های زیبا هانسگروهه ، ترکیب کند.

 

طراحی معاصر و نوآوری در تکنولوژی

حمام مدرن بیشتر از یک فضای ساده ، برای آماده شدن برای یک روز کاری و اتمام یک روز سخت کاری است و با طراحی مدرن ، فضای کاملا کاربردی خلق می کند تا شما را به ماندن بیشتر در حمام ترغیب کند.

طراحی حمام مدرن یعنی : 

طراحی هوشمند برای شما فضایی وافی و کافی برای حرکت و محیطی جذاب خلق می کند و با بهره بردن از محصولات با طراحی ارگونومیک شما می تواند از آب با آرامش بیشتری ، لذت ببرید . دارا بودن ویژگی حفظ منابع طبیعی و محیط محصولات حمام ، استفاده از آب و سایر انرژی ها را مسئولانه برایتان راحتتر می سازد.

 

طراحی داخلی حمام های مدرن

شما مفاهیم طراحی اپن را دوست دارید؟ فرم های خطی یا ارگونومیک را می پسندید یا یک فضای کلی بیشتر نظرتان را تامین می کند؟ پیشنهاداتی را اینجا بیابید که چطور این ترانسپارنسی و شفافیت را در حمامتان داشته باشید. 

علاقمند به طراحی داخلی طبیعی و مدلهای اسکاندیناوی هستید که همراه عناصری چون چوب و سنگ های طبیعی و محصولات روکار را در خود دارند . جرییات این سبک و ترند را اینجا ببینید. 

یا ترکیب طراحی های سرزنده و رنگ های شاد را دوست دارید؟

شیرهای Talis Select ترکیبی از ویژگی های ارگونومیکی و طراحی تاثیرگذار را در هم آمیخته
شیر هانسگروهه ایده آل خود را بیابید

با طراحی هندسی دقیق در مجموعه Metropol و یا مجموعه Metris با طراحی Minimal امبیانسی آرام را خلق می کند و یا مجموعه Talis که شکل و کاربردش بگونه ای طراحی شده که بیشترین راحتی و استفاده بهینه از آب را ارائه می دهد و با تکنولوژی Select می توانید جریان آب را با یک دگمه کنترل کنید